Obchodní podmínky

Cestovatelský festival CESTOSLET pořádá Škoda 100 na cestách.cz IČ: 03949095
Zajišťujeme prodej vstupenek a upomínkových předmětů prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese cestoslet.cz

Komunikujeme neformálně tykáme si. Až koupíš lístek, stane se z Tebe automaticky Cestosleťák.

Zakoupení vstupenky

Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o vstupenkách, a to včetně cen.

A také informace o nákladech spojených s vyřízením objednávky vstupenek. 

Pro objednání vstupenek vyplní festivalu chtivý člověk formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o objednaném počtu vstupenek, ty kupující "vloží" do elektronického nákupního košíku.

A vybere způsob úhrady kupní ceny vstupenek: 

-    Převodem ty musíš zaplatit do tří dnů, pokud ne objednávka se stornuje.

-    Kartou zaplatíš hned a máš klid :-).

Odstoupení od kupní smlouvy

V souladu s ustanovením s občanským zákoníkem, nemáš právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu a to vzhledem k tomu, že se jedná o smlouvu o využití volného času a plnění je spolkem, tedy v tomto případě pořadatelem akce, která je v určeném termínu. Prostě to není výrobek, ale lístek na estrádu :-)

Pokud bude zrušen termín akce a je stanoven nový termín akce, vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. A to je fajne, ale neboj, to nikdy neuděláme i kdyby na chleba nebylo a trakaře z nebe by padaly.

Ale jsme lidi a umíme se dohodnout, pokud si lístky zakoupíš a nemůžeš ze závažného důvodu přijet, jsme ochotní poskytnout Ti vstupenky na další ročník zdarma. Prachy nevracíme, festival má opravdu napjatý rozpočet a peníze jsou většinou hned utraceny za program a jeho přípravu.

Dodání vstupenky

Přijde potvrzení o zaplacení a číslo (VS) objednávky. U vstupu do areálu, dostaneš vstupenku formou pásky na ruku. Cestosleťák musí znát číslo objednávky a svoje jméno. Pokud zapomene číslo, zvládneme to i se jménem, ale bude to boj :-)

Spolu se vstupenkou z předprodeje obdržíš stravenku na cestosleťáckou polévku a lístek do tomboly. 1 vstupenka = 1 lístek do tomboly. Pokud si lístek koupíš na místě, dáš o kilčo víc a budeš bez polévky i bez lístku do tomboly. Polévku i lístky si sice můžeš koupit i na místě, ale proč trochu neušetřit třeba na pivko :-)

Vstupenky jsou přenosné, důležité je číslo objednávky a jméno- není tedy nutné ,,odstupovat od smlouvy" svojí nevyužitou vstupenku můžeš darovat nebo prodat.

Cestosleťák nabývá vlastnictví vstupenky zaplacením celé kupní ceny vstupeneky.

Pokud se chceš na něco zeptat tak na info@cestoslet.cz jen prosím mysli na to, že celý festival pořádají dva lidé a ne vždy jsme schopní odpovědět okamžitě. P.S. nejsme korporát :-)

Ochrana osobních údajů

Ne fakt Tvoje údaje nikomu nedáme.

Zasílání obchodních sdělení a ukládání cookies

Známe jen kůůkýý to je nějaká sušenka a také kamarád z Náchoda, maximálně ti jednou za rok pošleme info na e-mail, že jsme zahájili předprodej na další ročník. Nebo, když bude pořadatel smutný, možná ti napíše, abys ho rozveselil.

Závěrečná ustanovení

Těšíme se na Tebe, užijeme kopec srandy a budeš jezdit každý rok :-)

Říčanech dne 28. 4. 2024